پیشنهادات در باب پاسخ های تکراری در گروه
تبلیغات تجاری در گروه تخصصی تعمیرکاران ( تعرفه تبلیغات )
در باب پاسخ های تکراری در انجمن در باب پاسخ های تکراری در انجمن
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

starstarstarstarstar
    مدیر یخش تعمیرات تلفن های رومیزی و بیسیم
    hamid.tel هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    157
    مورد پسند شما
    27
    میزان امتیاز
    24650
    گروه تعمیرکاران تخصصی ترین مرجع الکترونیک در ایران
    Array

پیش فرض در باب پاسخ های تکراری در گروه

با عرض سلام خدمت دوستان و سروران گرامی بنده چند سالی هست که عضو این گروه هستم و چند وقتی میشه به دلایلی که عرض خواهم کرد کمتر به گروه سر میزنم و فکر میکنم این موضوعات باعث کسالت خیلی ها شده.
    اینجانب واقعا از خواندن مطالب و پاسخ های تکراری واقعا خسته شدم بطور مثال کاربری پست میزاره که فلش در فلان پخش اجرا نمیشه حالا جواب دوستان
    پایه فلش بررسی شود!!!!
    ۵ولت یو اس بی هست؟!!!
    ولتاژهای ۳،۳ و ۱،۸ را بررسی کنید!!!!
    ایا اینجا گروه تخصصی تعمیرکاران هستش؟
    ایا کسی چاقو زیز گلوی برخی گذاشته تا پاسخی به موضوع بدهند حتی در موردی که تخصص در اون موضوع ندارن.
    ایا هدف کمک هستش یا بالا بردن ارسالات در سایت و سبقت گرفتن از کسانی که چندین ساله در سایت هستن و ارسالات کمتری دارن؟
    مثال دیگری بزنم
    تقریبا دیگه تمام موجودات این رو میدونن(حتی گربه ها و گنجشکها و شاید درختان)که یکی از عوامل پروتکت در امپلی فایر سوختن ترانزیستور های خروجی هستش.پس چرا هر تاپیکی که زده میشه برخی میان و این مطلب رو توصیه میکنن ایا کسی که این مطلب رو ندونه تعمیر کاره؟!!!!!کدوم تعمیر کاری این مسئله رو نمیدونه.
    کسی که تاپیک برای این مسایل قرار میده یعنی همه موارد ابتدایی چک شدن و پاسخی نگرفتن و تاپیک زدن و کمک میخوان نه توهین چون به نظر بنده این گونه پاسخ ها توهین هستش هم به ارسال کننده تاپیک هم به کسی که دنبال یادگیری هست و پست هارو میخونه چون همون طور که عرض کردم همه تعمیرکاران مسائل ابتدایی و پیش افتاده رو میدونن و اگر کسی ندونه تعمیر کار نیست و نباید پاسخ داده بشه.
    به نظر من اگر این روال ادامه پیدا کنه فکر نکنم تعمیر کاری پست در گروه قرار بده چون ظاهراً کسی قصد دادن اطلاعات نداره شایدم اطلاعاتی نداره که بده و همه پست هارو با مطالب کم ارزش پاسخ میده.
    ببخشید طولانی شد هدف از ارسال این تاپیک بالا رفتن سطح پاسخها و پر با شدن گروه هست اگر تاپیکی بی پاسخ بمونه بهتره تا ده پاسخ تکراری بگیره .ممنونم از همه دوستان

- - - Updated - - -

خواهش میکنم تاپیک حذف نشه تا دوستان نظرات خودشون رو اعلام کنند
    منبع :Www.TamirKaran.ir
    4 کاربر برای این پست سودمند از hamid.tel عزیز تشکر کرده اند: abady,MaJiDi,MiAnAbY,morteza kh
    ****به جای لعنت فرستادن به تاریکی شمعی روشن کن****

starstarstarstarstar
    مدیر کل سایت
    MiAnAbY هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    6337
    مورد پسند شما
    4678
    میزان امتیاز
    295332
    Array

درود بر شما
    در برخی تکراری بودن پاسخ تاپیک ها شکی نیست، چون همیشه نکات اولیه در بیشتر مواقع راه حل هر مشکلی هست در برخی موارد ایراد دستگاه از پیش پا افتاده ترین قطعه هست که فکرش رو نمیکنیم با این حال خیلی از دوستان تازه میخوان به جمع تعمیرکاران بپیوندند و شاید اطلاع نداشته باشند از کجا باید شروع به رفع عیب کنند
    البته بازم بنده نمیگم این روند ادامه پیدا کنه ولی در کل گوشزد نکات اولیه از مواردی هست که باید بررسی بشه
    در مورد تجربه داشتن سوال کننده اگر این موارد را بررسی کرده ، خیلی بهتره اعلام کنه در تاپیکی که اقدام به ارسال میکنه کاملا قید کنه!
    مثلا:
    یک پخش فلان پذیرش شده usb اجرا نمیشه
    کارهای انجام شده:
    پورت usb چک شده
    ولتاژ 5 ولت سوکت بررسی شده
    پین های دیتا بررسی شدن تا چیپ مربوطه
    خب ببینید مطرح سوال باید به این صورت باشه نه اینکه طرف بیاد بگه فلان پخش usb نمیخواند
    یعنی فقط چند کلمه نوشته میشود در این لحظه ممکنه بنده بگم خب طرف کلیه موارد اولیه رو بررسی کرده، و ایراد رو پردازنده مطرح میکنم و طرف سوق پیدا میکنه سمت پردازنده و موارد اولیه بررسی نمیشن که ممکنه حتی پورت خراب باشه
    الکترونیک بسیار گسترده هست و بررسی و آنالیز مشکل از راه دور دشوار است و هر شخصی در این زمینه نظر وتجربه ای دارد
    بنده متوجه صحبت شما هستم و میدونم باید بیشتر سمت پیشرفته شدن پاسخ ها رفت، ولی نمیشه بصورت یکباره این موضوع رو انجام داد
    با این حال تشکر میکنم از همه دوستان که نظراتشونو اعلام میکنند
    6 کاربر برای این پست سودمند از MiAnAbY عزیز تشکر کرده اند: abady,hamid.tel,MaJiDi,morteza kh,philips,por-ali

جهت عضویت در جمع تعمیرکاران بروی متن بالا کلیک کتید

به هیچ سوالی در پیام خصوصی و تماس تلفنی پاسخ داده نمیشود لطف کنید از پرسیدن سوال در پیام خصوصی خودداری کنید و به هیچ وجه جهت پرسش سوال تماس نگیرید و سوال خود را در بخش مورد نظر بپرسید تا در اسرع وقت رسیدگی شود

starstarstarstarstar
    مدیر ارشد بخش نرم افزار(ایپرام و فلش)
    philips هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    758
    مورد پسند شما
    2
    میزان امتیاز
    72814
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط MiAnAbY نمایش پست ها
    درود بر شما
    در برخی تکراری بودن پاسخ تاپیک ها شکی نیست، چون همیشه نکات اولیه در بیشتر مواقع راه حل هر مشکلی هست در برخی موارد ایراد دستگاه از پیش پا افتاده ترین قطعه هست که فکرش رو نمیکنیم با این حال خیلی از دوستان تازه میخوان به جمع تعمیرکاران بپیوندند و شاید اطلاع نداشته باشند از کجا باید شروع به رفع عیب کنند
    البته بازم بنده نمیگم این روند ادامه پیدا کنه ولی در کل گوشزد نکات اولیه از مواردی هست که باید بررسی بشه
    در مورد تجربه داشتن سوال کننده اگر این موارد را بررسی کرده ، خیلی بهتره اعلام کنه در تاپیکی که اقدام به ارسال میکنه کاملا قید کنه!
    مثلا:
    یک پخش فلان پذیرش شده usb اجرا نمیشه
    کارهای انجام شده:
    پورت usb چک شده
    ولتاژ 5 ولت سوکت بررسی شده
    پین های دیتا بررسی شدن تا چیپ مربوطه
    خب ببینید مطرح سوال باید به این صورت باشه نه اینکه طرف بیاد بگه فلان پخش usb نمیخواند
    یعنی فقط چند کلمه نوشته میشود در این لحظه ممکنه بنده بگم خب طرف کلیه موارد اولیه رو بررسی کرده، و ایراد رو پردازنده مطرح میکنم و طرف سوق پیدا میکنه سمت پردازنده و موارد اولیه بررسی نمیشن که ممکنه حتی پورت خراب باشه
    الکترونیک بسیار گسترده هست و بررسی و آنالیز مشکل از راه دور دشوار است و هر شخصی در این زمینه نظر وتجربه ای دارد
    بنده متوجه صحبت شما هستم و میدونم باید بیشتر سمت پیشرفته شدن پاسخ ها رفت، ولی نمیشه بصورت یکباره این موضوع رو انجام داد
    با این حال تشکر میکنم از همه دوستان که نظراتشونو اعلام میکنند
    درود

جناب میان ابی خواستم عرض کنم
    یه تاپیک گفتگو که دسرسی ان فقط برای مدیران باز باشد تا مسایل خاص و شخصی توش گفته بشه وجود دارد یا خیر
    اگر بنده جسارت کردم ببخشید
    4 کاربر برای این پست سودمند از philips عزیز تشکر کرده اند: abady,MaJiDi,MiAnAbY,por-ali

starstarstarstarstar
    سرپرست ناظم و مدیران گروه
    por-ali هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    511
    مورد پسند شما
    124
    میزان امتیاز
    256832
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط philips نمایش پست ها
    درود

جناب میان ابی خواستم عرض کنم
    یه تاپیک گفتگو که دسرسی ان فقط برای مدیران باز باشد تا مسایل خاص و شخصی توش گفته بشه وجود دارد یا خیر
    اگر بنده جسارت کردم ببخشید
    درود

جناب مهندس فلیپس
    بخش مدیران برای شما باز است
    در بخش مدیران تایپیک بزنید
    5 کاربر برای این پست سودمند از por-ali عزیز تشکر کرده اند: abady,MaJiDi,MiAnAbY,morteza kh,philips
    دوستان گرامی : قبل از ایجاد پست لطفا مطالب آموزشی و قوانین را
    مطالعه فرمایید : تا مشمول تذکر و اخطار نگردید .

حفظ نظم شرط اول سایت است .

قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم

لینک زیر : آموزش صیحیح ارسال پست است . از این مطلب کمک بگیرید

https://www.tamirkaran.ir/forum/Tami...3/a-13385.html

starstarstarstarstar
    معاون مدیرکل
    MaJiDi آنلاین نیست.

پسندیده شده
    929
    مورد پسند شما
    1018
    میزان امتیاز
    109791
    Array

سلام
    گفته های دلسوزانه برخی دوستان برای پیشبرداهداف گروه تعمیرکاران بجاست
    مدتیست خیلی ازمدیران به گروه سرنمیزننداین امرباعث کم شدن بارعلمی مطالب شده!
    بارها عنوان شده وازدوستان هم خواست درتاپیک ایجاد شده کارهای انجام گرفته رابیان بفرمایندتا راهنمایی بدرستی انجام گرفته ونتیجه بهتری برای دوستان حاصل بشه
    اگه دوستان مبادرت به پاسخگویی میکنندجمله نبایدخبری وکوتاه باشدمیشه دریک تاپیک کامل بشرح موضوع پرداخت مثلن:درمورد اجرای فلش میتوان بدین صورت بیان کرد
    ایا پورت USB سالمه
    پایه ها شارژلحیم شده
    دیودهای محافظ مسیردیتا ها سالمه
    5 ولت فیکسه
    درهنگام لود 1.8 و 3.3 فیکسند
    3.3 پایه 8 ایسی فش موجوده
    و....
    این امرباعث میشه تاپیک گویا پرباروبسیارکوتاه بشه وخواننده ازحوصله خارج نشده وایجادکننده تاپیک هم زودتربه نتیجه برسه
    امیدواریم صفا وصمیمت گذشته به گروه برگرده ودوستان(مدیران عزیزوارجمند)بیشتردرامورات شرکت جسته وبارعلمی گروه به بیشترین حدممکن ارتقا پیداکند
    من به تمام مدیران خوب گروهمون خسته نباشید عرض میکنم ودست همت ویاری انان را به گرامی فشرده وسرتعظیم فرودمیاورم
    4 کاربر برای این پست سودمند از MaJiDi عزیز تشکر کرده اند: hamid.tel,MiAnAbY,philips,por-ali
    دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنندکوروش کبیر

starstarstarstarstar
    کاربران VIP محدود
    morteza kh هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    0
    مورد پسند شما
    0
    میزان امتیاز
    17150
    Array

سلام مهندس عزیز اگر همه روال کار تعمیرات را میدانستند دیگه کسی به گروه مراجعه نمیکرد ولی یک مشکل هم هست که اکثرا کارهای اولیه انجام شده را توضیح نمیدهند در ذهن خودشودن فکر میکنند که طرف مقابل هم از جریان تعمیر آگاه هست و این باعث میشود که اساتید هم از نقطه اول شروع به راهنمایی کنند ولی آقا حمید بنده از وقتیکه وارد گروه شدم اوایل زیاد راهنمایی میکردید ولی الان خیلی کم رنگ شدید همه ما مدیون گروه هستیم و باید برای ادای دین به دوستان خود کمک کنیم بنده به نوبه خودم خیلی خوشحال میشم که باز هم فعالیت بیشتری داشته باشید و از تجربیات ارزشمند جنابعالی استفاده کنیم باتشکر.
    6 کاربر برای این پست سودمند از morteza kh عزیز تشکر کرده اند: abady,hamid.tel,MaJiDi,MiAnAbY,philips,por-ali

starstarstarstarstar
    مدیر یخش تعمیرات تلفن های رومیزی و بیسیم
    hamid.tel هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    157
    مورد پسند شما
    27
    میزان امتیاز
    24650
    Array

اگر مدیرا ن به گروه سر نمیزنن باید علت رو جویا شد.به نظر شما ایا علت این نیست که پاسخی که به تاپیکها داده میشه تکراری هستش.
    اقای مجیدی اخرین پستی که شما برای تعمیر گذاشتید کی بوده؟ایا مشکلی نداشتید که پست نگذاشتید؟مگر میشه مشکلی نباشه!!!
    البته من میدونم که چرا مدیران معمولا تاپیکی برای مشکلشون ایجاد نمیکنن
    پاسخ اینه چون دوست ندارن وقتشون رو تلف کنن و پاسخهایی رو بشنوند که خودشون میدونن.
    مساله دیگری که هستش اینه که باید یک بخش ویژه درست بشه تا فقط تعمیرکاران واقعی دسترسی داشته باشند و واقعا اطلاعات رد و بدل بشه نه اطلاعات سوخته و به درد نخور.

- - - Updated - - -

دوست عزیز اینجا گروه تخصصی تعمیز کاران هستش نه گروه تخصصی خسیس ها که از درد ندادن پول به تعمیر کار میان تاپیک میزنن و میخوان کارشون راه بیوفته.به افرادی که تعمیرکار نیستن نباید پاسخی داده بشه چون خیانت به همکار هستش.
    پس با این حساب اگر تخصصی هست پاسخ ها هم باید تخصصی و خاص باشه.
    اگر شخصی میاد میگه مشکل در تعذیه دارید باید تجربه رو عنوان کنه اگر شما نمیدونید کجای تعذیه خرابه چطور میگید تغذیه خرابه؟!!!!
    نمیدونم میتونم منظورم رو برسونم یا نه
    4 کاربر برای این پست سودمند از hamid.tel عزیز تشکر کرده اند: abady,MaJiDi,MiAnAbY,philips
    ****به جای لعنت فرستادن به تاریکی شمعی روشن کن****

starstarstarstarstar
    سرپرست ناظم و مدیران گروه
    por-ali هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    511
    مورد پسند شما
    124
    میزان امتیاز
    256832
    Array

درود
    خسته نباشید .. مدیران که فعال هستنند و هیچ ولت حوصله انها سر نمی رود ..
    شخصا خودم دست انها می فشارم .. از انها تشکر و سپاس گذارم ..
    در این گروه تعمیرکاران و دور همی .. فقط عشق میخواهد ..
    عشقی که کمک به هم نوع خود و همکاران که دنبال روزی و امرارماش هستنند ..
    اینجا یک اموزشگاه است .. اینجا یک محل تجربه به اشتراک گذاشتن است
    اینجا کسی حوصله اش سر نمی رود .. مگر عشق کمک نکردن نداشته باشه ..
    یک مربی کلاس اول .. شاید 10 سال درس میده .. حالا حوصله اش سر میره .. خیر { هنوز با عشق درس میده }
    یک استاد بارها و بارها تکرار میمکنه تا چیزی از یاد نره و روان باشه .. باید حوصله اش سر بره
    هر روز این گروه دوستانی اضافه میشوند ..که تازه وارد هستنند .. که حتی الکترونیک را زیاد بلد نیستنند .
    و هر روز به اطلاعات انها اضافه میشه .. و دیگه ان سوال اولی را ندارن .. هستند که به خوبی کار میکنند
    ایا انهایی که الان خودشان مدعی بلدی کار هستتند .. همین گروه ها و همین گروه ها اطلاعات انها بالا نبردنند ..
    ایا همین گروه ها باعث نشدن که روزی انها بالا برود . اطلاعات از کجا به دست می اید ..
    ایا همین دوستانی که روزی وارد همین گروه شدنند.. کار کردنند و الان دارن تجربه به گروه اضافه میکنند .
    خودم شخصا .. اموزش ارسال صحیح پست را گذاشتم .. در امضا لینک گذاشتم ..
    ولی هنوز پست نابجا هست و یا عنوان ناقص و متن ناقص و فقط با دو جمله تمام کرده بدون عکس بدون گزارش کار
    پس من که این همه پست نابجا و عنوان ناقص و متن ناقص را جابجا میکنم و نمیگذارم بخش درهم شود و هر شب
    تمام پست را بازدید کنم .. کدام حل شده .. کدام ناقصی دارد .. { حالا بگم دیگه حوصله ام سر رفته }

یک مربی هیچ وقت از درس دادن حوصله اش سر نمی رود ... مگر عشق کمک کردن نداشته باشه ..
    بار عملی زمانی بالا می رود که خود دوستان بخواهند ..
    همین دوستانی که امدند وو کار کردنند و وارد شدنند و بعد مدیر شدنند و مدتی جواب گو بودنند
    حالا نمی ایند .. کمک کنند .. زنگ که می زنم میکنه کارم را عوض کردم و بعضی هم ......................................
    کسی امده میگوید .. من بار عملی میخواهم بالا ببرم .. چقدر به من میدهید .. پول میخواهد ..
    مگر ما که چند سالی اینجا کمک میکنیم از کسی پول و یا حقوق میگیریم ..
    هیچ وقت هم حرفی نزدیم .. به همه تازه وارد هم کمک کردیم ..
    هر گاه دوستان در مورد سوال درست و با گزارش کار درست شروع کردنند .. مشکل حل شده
    همین مسئله در بخش سوالات گویا هست .. بقیه هم نتیحه گرفتنند ولی نیامدنند اتمام کار را اعلام کنند
    پس از خودماست نه از گروه ها .. این گروه اگر نباشه کار همه میخوابه ..
    شما اگر یک فایل فلش نداشته باشی چگونه کار را جمع میکنی ..
    در اخر اگر کسی در کارش موفق باشه .. ان کسی هست که به دیگران کمک کنه .. خدا هم روزی او زیاد میکنه
    در انتها .. ازتمام مدیرانی که هنوز عشق کمک کردنند دارن ..و حوصله انها سر نمی رود درود و سپاس میفرستم
    این اموزشگاه هیچ وقت حوصله اش سر نمی رود .. و هنوز منتظر دوستان تازه وارد هستیم که به انها کمک کنیم
    یا حق

4 کاربر برای این پست سودمند از por-ali عزیز تشکر کرده اند: abady,MaJiDi,MiAnAbY,morteza kh
    ویرایش توسط por-ali : 2019/03/11 در ساعت 02:19
    دوستان گرامی : قبل از ایجاد پست لطفا مطالب آموزشی و قوانین را
    مطالعه فرمایید : تا مشمول تذکر و اخطار نگردید .

حفظ نظم شرط اول سایت است .

قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم

لینک زیر : آموزش صیحیح ارسال پست است . از این مطلب کمک بگیرید

https://www.tamirkaran.ir/forum/Tami...3/a-13385.html

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)