مسله مهم در رابطه دانلود
تبلیغات تجاری در گروه تخصصی تعمیرکاران ( تعرفه تبلیغات )
مسله مهم در رابطه دانلود مسله مهم در رابطه دانلود مسله مهم در رابطه دانلود مسله مهم در رابطه دانلود مسله مهم در رابطه دانلود
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

starstarstarstarstar
    مدیر بخش پرینتر و کپی
    mamani0 آنلاین نیست.

پسندیده شده
    91
    مورد پسند شما
    1
    میزان امتیاز
    12570
    گروه تعمیرکاران تخصصی ترین مرجع الکترونیک در ایران
    Array

Unhappy مسله مهم در رابطه دانلود

سلام خدمت دوستان
    من خیلی وقته تو سایت ما عضویت دارم
    تا جایی هم تونستم سوالی بوده جواب دادم
    یه گله کوچیک دارم اونم اینه من من تو گروههای tk .kiansatعضویت دارم و مدیر قسمت فتوکپی پرینتر و فکس هر دوسایت هستم
    گله من اینه اینجا هم من عضویت دارم میخوایم یه فایلی رو دنلود کنم گیر میده به حق عضویت
    من یادمه تو سایتهایی که گفتم من عادی بودم اما میتونستم دانلود کنم.
    یکی میاد تو این سایت یه سوال میپرسه یه عکس از قسمتی که مشکل داره میگیره من میام عکس رو دانلود کنم نمیشه.
    یه تقاضا دارم از مدیر محترم اگه میشه این مشکلرو حل کنن که حلش کنن اگه نمیشه بهم بگن من اکانتمو حذف کنم دیگه نیام توسایت.
    بخد این فایلهایی که توسایت هت ریسترای سامسونگ نقشه های مانیتور تیوی من همشون دارم ازسایت شما نمیخوام نقشه یا فایلی دانلود کنم بدردم بخوره میخوام مشکلت بچه هارو دانلود کنم جواب بدم نمیشه.
    اگه مقدور نیست بگین تا من مزاحمتون نشم

منبع :Www.TamirKaran.ir
    6 کاربر برای این پست سودمند از mamani0 عزیز تشکر کرده اند: alilotos,arefmard,ghoshiry,golami-A,MaJiDi,sina_browser

starstarstarstarstar
    مدیر ارشد بخش نرم افزار(ایپرام و فلش)
    philips هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    758
    مورد پسند شما
    2
    میزان امتیاز
    77174
    Array

منم تو این سایت عضو بودم مدیریت قسمت تخصصی تعمیرات ر س ی و ر
    دلی خوش از این سایت که اسمشو اوردید ندارم
    کلی خدمات بدون منت داشتم ولی امان از طمع ایشون پول براشون بیشتر ارزش داشت تا کاربر
    ببخشید دیدم اسم سایتشونو تبلیغ کردید منم دلخوری خودم رو از مدیریت سایت گفتم
    که واقعا چقدر خدمات ولی دریغ از سپاس و خیلی از تعمیرکاران ماهر که چند نفری با ناسپاسی ایشون اخراج شدن
    7 کاربر برای این پست سودمند از philips عزیز تشکر کرده اند: alilotos,arefmard,ghoshiry,golami-A,MiAnAbY,roadxro,sina_browser

https://www.tamirkaran.ir/star/roshan.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/roshan.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/roshan.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/roshan.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/khamosh.gif
    مدیر ارشد بخش تعمیرات PC و لپ تاپ
    arefmard آنلاین نیست.

پسندیده شده
    924
    مورد پسند شما
    1070
    میزان امتیاز
    12010
    Array

دوستان عزیز
    هر دو تا سایت ها و گروه ها واقعا خوب هستن و اطلاعات مفیدی هم دارند دوست عزیزمان هم حق دارند چون کاربر این سایت هستن و دلشان میخواهد دانلود داشته باشند چه به خاطر سایت خودمان یا به خاطر سایت دیگه . انشالله مشکل دوستمون حل بشه
    6 کاربر برای این پست سودمند از arefmard عزیز تشکر کرده اند: ghoshiry,golami-A,MiAnAbY,philips,roadxro,sina_browser

starstarstarstarstar
    مدیر کل سایت
    MiAnAbY هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    6337
    مورد پسند شما
    4678
    میزان امتیاز
    318441
    Array

سلام خدمت دوستان
    یه گله کوچیک دارم اونم اینه من من تو گروههای tk .kiansatعضویت دارم و مدیر قسمت فتوکپی پرینتر و فکس هر دوسایت هستم
    گله من اینه اینجا هم من عضویت دارم میخوایم یه فایلی رو دنلود کنم گیر میده به حق عضویت
    یکی میاد تو این سایت یه سوال میپرسه یه عکس از قسمتی که مشکل داره میگیره من میام عکس رو دانلود کنم نمیشه.
    یه تقاضا دارم از مدیر محترم اگه میشه این مشکلرو حل کنن که حلش کنن اگه نمیشه بهم بگن من اکانتمو حذف کنم دیگه نیام توسایت.
    بخد این فایلهایی که توسایت هت ریسترای سامسونگ نقشه های مانیتور تیوی من همشون دارم ازسایت شما نمیخوام نقشه یا فایلی دانلود کنم بدردم بخوره میخوام مشکلت بچه هارو دانلود کنم جواب بدم نمیشه.

سلام دوست عزیز

مدیریت در این سایت ها اصلا برای ما مهم نیست ، مهم داشتن فعالیت و سطح علمی شماست

بنده بصورت موقت اشتراک شما رو جهت دسترسی به دانلود و ... باز میکنم اگر فعالیت مناسب داشتید دائمی خواهید بود

این کار رو هم انجام میدم نه به این خاطر ک این پست رو زدید ، بیشتر بخاطر گله مندی که داشتید اصلا واسه بنده پول مهم نیست ، با این حال امیدواریم یکی از کاربران فعال ما باشید

بزودی اشتراک شما فعال میشود
    10 کاربر برای این پست سودمند از MiAnAbY عزیز تشکر کرده اند: alilotos,arefmard,ghoshiry,golami-A,hornet,MaJiDi,philips,roadxro,sina_browser,علی اشرف

جهت عضویت در جمع تعمیرکاران بروی متن بالا کلیک کتید

به هیچ سوالی در پیام خصوصی و تماس تلفنی پاسخ داده نمیشود لطف کنید از پرسیدن سوال در پیام خصوصی خودداری کنید و به هیچ وجه جهت پرسش سوال تماس نگیرید و سوال خود را در بخش مورد نظر بپرسید تا در اسرع وقت رسیدگی شود

starstarstarstarstar
    ناظم کل گروه
    alilotos هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    645
    مورد پسند شما
    302
    میزان امتیاز
    79630
    Array

مطمعنم هیچکدوم از مدیرای فرومای دیگه همچین کاری رو نمی کنه که جناب میان آبی کردن .
    دوست من همه دوستانی که اینجا فعالیت می کنن مث شما بودن با پرداخت حق اشتراک و فعالیت تونستن اینجا کاربر فعال بشن.
    امیدواریم شما هم با فعالیت و اطلاعات خوبتون یکی از فعالای فروم باشید.
    6 کاربر برای این پست سودمند از alilotos عزیز تشکر کرده اند: arefmard,golami-A,MiAnAbY,philips,roadxro,sina_browser

starstarstarstarstar
    مدیر بخش پرینتر و کپی
    mamani0 آنلاین نیست.

پسندیده شده
    91
    مورد پسند شما
    1
    میزان امتیاز
    12570
    Array

مرسی مهندس
    5 کاربر برای این پست سودمند از mamani0 عزیز تشکر کرده اند: alilotos,arefmard,golami-A,MiAnAbY,sina_browser

starstarstarstarstar
    مدیر بخش آموزشگاه و آموزش تعمیرات
    navidseddighi آنلاین نیست.

پسندیده شده
    959
    مورد پسند شما
    1987
    میزان امتیاز
    16410
    Array

آزاد ترین گروه فعلا همین گروه هست.
    8 کاربر برای این پست سودمند از navidseddighi عزیز تشکر کرده اند: alilotos,arefmard,golami-A,hornet,MiAnAbY,roadxro,sina_browser,علی اشرف
    تو نیکی کن بدون آنکه چشمداشت از آن کسی که به او نیکی میکنی داشته باشی.
    شُکرِ الشّاکرِ أکثَرَ مِمّا أضاعَ الْکافِرُ، وَ اللهُ یحِبُّ الْـمُحْسِنینَ

https://www.tamirkaran.ir/star/roshan.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/khamosh.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/khamosh.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/khamosh.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/khamosh.gif
    عضو گروه
    mashkanis آنلاین نیست.

پسندیده شده
    22
    مورد پسند شما
    10
    میزان امتیاز
    110
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط philips نمایش پست ها
    منم تو این سایت عضو بودم مدیریت قسمت تخصصی تعمیرات ر س ی و ر
    دلی خوش از این سایت که اسمشو اوردید ندارم
    کلی خدمات بدون منت داشتم ولی امان از طمع ایشون پول براشون بیشتر ارزش داشت تا کاربر
    ببخشید دیدم اسم سایتشونو تبلیغ کردید منم دلخوری خودم رو از مدیریت سایت گفتم
    که واقعا چقدر خدمات ولی دریغ از سپاس و خیلی از تعمیرکاران ماهر که چند نفری با ناسپاسی ایشون اخراج شدن
    دوست عزیز . با اینکه این واقعیت ناراحت کننده است ولی باید در نظر داشته باشید که هر سایتی و هر مغازه ای و هر کاسبی برای ادامه کار به سرمایه نیاز دارد . شما قابل احترام هستید و فعالیت شما قابل تقدیر است . اما خود شما قضاوت کنید که اگر همه همکاران و متخصصین عزیز چنین تقاضایی داشته باشند هزینه های سایت باید از کجا تامین شود ؟ و در ثانی این مبلغ ناچیزی که می پردازیم بسیار بیشتر از ارزش مالی آن برای ما مفید واقع میشود . به خاطر اطلاعات بی منتی که می دهیم و میگیریم . انسان هیچوقت کامل نیست و همیشه باید به دانسته هایش اضافه کند.
    7 کاربر برای این پست سودمند از mashkanis عزیز تشکر کرده اند: arefmard,golami-A,hose in,MaJiDi,MiAnAbY,roadxro,sina_browser

starstarstarstarstar
    مدیر بخش تابلوهای ثابت و روان
    golami-A هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    314
    مورد پسند شما
    6415
    میزان امتیاز
    15035
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamani0 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

دوست عزیزاون دوتاسایت كه فرمودیداگرپیشرفتی داشته باشه ازوجودكاربران است مخصوصا ایران تی ك بجرات میگم هیچ سایتی مثل این سایت مدیریتش فعال نیست اوناهمیشه به دنبال پول هستند
    5 کاربر برای این پست سودمند از golami-A عزیز تشکر کرده اند: arefmard,MaJiDi,MiAnAbY,roadxro,sina_browser
    ویرایش توسط golami-A : 2014/07/31 در ساعت 22:08

starstarstarstarstar
    مدیر ارشد بخش نرم افزار(ایپرام و فلش)
    philips هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    758
    مورد پسند شما
    2
    میزان امتیاز
    77174
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mashkanis نمایش پست ها
    دوست عزیز . با اینکه این واقعیت ناراحت کننده است ولی باید در نظر داشته باشید که هر سایتی و هر مغازه ای و هر کاسبی برای ادامه کار به سرمایه نیاز دارد . شما قابل احترام هستید و فعالیت شما قابل تقدیر است . اما خود شما قضاوت کنید که اگر همه همکاران و متخصصین عزیز چنین تقاضایی داشته باشند هزینه های سایت باید از کجا تامین شود ؟ و در ثانی این مبلغ ناچیزی که می پردازیم بسیار بیشتر از ارزش مالی آن برای ما مفید واقع میشود . به خاطر اطلاعات بی منتی که می دهیم و میگیریم . انسان هیچوقت کامل نیست و همیشه باید به دانسته هایش اضافه کند.

من منکر حرفای شما نیستم
    ولی من منظورم چیز دیگه بود
    رفیق شخص بنده و خیلی از دوستان منتی برای دیگران نیستیم
    ایشون تبلیغ سایت کیانست رو کردن ومنم بحق از مدیر سایت تعمیرکاران تشکر کردم
    چرا که ایشون ازادانه حرفشو تو پست اول زدن
    و نه تنها که ایشون از سایت کیانست تبلیغ کردن که اخراج نشدن بلکه ارتقا هم یافتن
    میخوام بگم مدیر سایت کیانست هرچی بنفع بود پستش رو اوکی میکرد و هرچی که نبود حذف و تذکر میدادن براش پول مهم بود نه کاربر
    در ضمن رفیق بنده خیلی وقت تو سایتشون عضو بودم بازم میگم دلخوشی ندارم
    لطفا ادامه ندین و بحث رو کش دار نکنیم چون موضوع خاص هستش و منظور خب گفته نمیشه
    با تشکر
    6 کاربر برای این پست سودمند از philips عزیز تشکر کرده اند: arefmard,golami-A,MaJiDi,mashkanis,MiAnAbY,roadxro
    ویرایش توسط philips : 2014/07/31 در ساعت 23:03

https://www.tamirkaran.ir/star/roshan.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/roshan.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/khamosh.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/khamosh.gifhttps://www.tamirkaran.ir/star/khamosh.gif
    عضو گروه
    pouyaparsa آنلاین نیست.

پسندیده شده
    128
    مورد پسند شما
    103
    میزان امتیاز
    1830
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط MiAnAbY نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

مدیریت در این سایت ها اصلا برای ما مهم نیست ، مهم داشتن فعالیت و سطح علمی شماست

بنده بصورت موقت اشتراک شما رو جهت دسترسی به دانلود و ... باز میکنم اگر فعالیت مناسب داشتید دائمی خواهید بود

این کار رو هم انجام میدم نه به این خاطر ک این پست رو زدید ، بیشتر بخاطر گله مندی که داشتید اصلا واسه بنده پول مهم نیست ، با این حال امیدواریم یکی از کاربران فعال ما باشید

بزودی اشتراک شما فعال میشود
    سلام.تا اونجاییکه بنده اطلاع دارم حق عضویت این گروه ازتمامی گروههای دیگه کمتره واصلا دربرابر اطلاعاتیکه ردوبدل میشه ارزش گفتن نداره.دوم اینکه بنظر بنده مهندس میانابی اینقدر بزرگواری ومناعت طبع دارن که دنبال این حرفها نیستن.ابن مبلغ ناچیزی هم که سالانه پرداخت میکنیم صرف تداوم و پیشرفت روز افزون گروه میشه.همه ما هم مثل اقای میانابی عاشق گروه وعاشق درکنارهم بودنیم.مهم چیزهای خوبیه که ازهم یاد میگیریم نه چیز دیگه.برای تمام اعضای گروه ارزوی سلامت وشادکامی دارم.یاحق
    5 کاربر برای این پست سودمند از pouyaparsa عزیز تشکر کرده اند: arefmard,golami-A,MaJiDi,mashkanis,MiAnAbY

starstarstarstarstar
    معاون مدیرکل
    MaJiDi هم اکنون آنلاین است.

پسندیده شده
    929
    مورد پسند شما
    1018
    میزان امتیاز
    112951
    Array

پیش فرض پاسخ گلایه

[QUOTE=mamani0;57006]
    سلام خدمت دوستان

سلام دوست مهربانم
    من خودم دراین سایتها هستم کابرافتخاری وکاربرویزه باوجودچندین سال فعالیت هنوزمحدویت دانلوددارم روزی فقط10تا
    دوست گرامی اول بیطرفانه تحقیق کنیدبدبیایدکله گذاری
    بنظرمیرسدشمادران گروههافعالیت نداریداگرداشتیداین مطالب راعنوان نمیکردیدبچه هایی دراین گروه گردامده اندتمخلصندبدورازهمه حاشیه ها.دردیگرگروههاک برای گرفتن تشکرخشک وخالی بزور وترفندمتوسل میشوندولی درگروه مااین چنین نیسیت بچه اینقدرداری کمال هستندک بددیدن مطالب مفیدارسال شده تشکر میکنندو................
    برای خواسته خودبهتربودشیوی دیگری انتخاب میکردیدتااحساسات مدیرتوانمندوسایشته سایت را
    امیدوارم دوست گرامی جواب سوال خودراگرفته باشید
    درب این گروه بروی تمام عزیزان بازاست طبق قاعده .قانون انتظارخارج ارعرف قوانین گروه ازدوستان مطالبه نفرمایید/موفق باشید
    7 کاربر برای این پست سودمند از MaJiDi عزیز تشکر کرده اند: arefmard,hose in,korosh1370,mashkanis,MiAnAbY,philips,pouyaparsa
    ویرایش توسط MaJiDi : 2014/08/02 در ساعت 15:45
    دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنندکوروش کبیر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)